Mersin ve çevresi illerinde hizmet veren Mebilişim teknik servis 2009 yılından bu yana elektronik kart tamiratları notebook tamiri ,tablet, telefon, telsiz telefonlar, küçük ev aletleri, endüstriyel kartlar, oyun konsolları alanında tecrübeli kadrosu ile birlikte garantili teknik hizmet sunmaktadır.

Hızlı, güvenilir, kendinden emin ve bölgeye hakim olmanın verdiği mutluluk ile sizlere kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.İşimizde elimizden gelenin fazlasını yaparak uzman kadromuz ile herzaman daha iyisini yapmayı hedef kılıyoruz ve yıllardır çalışmanın verdiği tecrübeler ile sizlere en uygun fiyat politikamızdan şaşmadan hizmet vermeye devam edeceğiz..

Misyonumuz

Kalite standartları doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı. . Türkiye bilişim sektörü genelinde yaygın hizmet anlayışı. . Tedarik, üretim ve hizmet işleyişimizi prodüktivitesi yüksek şekilde sunmak. . Kârlı yeni iş modelleri ile tedarik, üretim ve hizmet sürecine değer katmak.

Vizyonumuz

Ülkemize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek evrensel değerlere katkıda bulunma çabasındayız, . Faaliyet alanlarımızda ve yaptığımız her işte farklılıklar yaratarak kalıcı izler sağlamak